Duża rywalizacja ze strony wielu firm reklamujących się w internecie sprawia, że poszukiwane są coraz to nowe pomysły na promocję. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się marketing szeptany. Wyjaśniamy, na czym on polega i czy może być skutecznym sposobem na promocję firmy w internecie.

Czym jest marketing szeptany?

Marketing szeptany nazywany bywa również z angielskiego buzz marketingiem lub womm (world of mouth marketing). Polega on na stymulowaniu klientów do tego, by „spontanicznie” polecali innym osobom informacje o danym produkcie. Aby tego rodzaju kampania mogła odnieść sukces, musi być jednak dobrze przemyślana i zaplanowana.

Grupammarketing.pl – wykorzystaj skutecznie marketing szeptany

Eksperci z Grupa Mmarketing nie mają wątpliwości, że nie wystarczy dokonywanie wpisów na forach, w których podajemy się za zadowolonych klientów. Kampania powinna być przeprowadzona dokładną analizą internetu. Wioleta Cebulak z Grupa Mmarketing (http://www.mamamarketing.pl), wykorzystuje swoje doświadczenie, by promować produkt, reagując na realne potrzeby klientów i oddziałując poprzez osoby budzące zaufanie w społecznościach.

Dowiedz się więcej na temat kampanii dla Twojej firmy.

1 KOMENTARZ

  1. Sposoby reklamy w internecie są ogromne. Ale nie można zapominać, że prócz reklamy internetowej są również sposoby stacjonarnie. Np. http://posta.pl/ zajmuje się kolportażem ulotek. Które nadal są w niektórych branżach nadal skuteczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here